שאלות ותשובות -
מנוף הרמה

מנוף הרמה משמש להרמת ציוד ומשאות לקומות גבוהות במקומות בהם החפצים לא נכנסים למעלית או למדרגות. המנוף בנוי כך שיש משטח אשר מרים את המשאות מהקרקע לקומה הרצויה ולהפך.

מחיר הובלה עם מנוף מבוסס על שכר שעתי והסכום הסופי תלוי בכמות שעות העבודה.

לפני שמזמינים מנוף צריך לוודא שיש גישה לחלון או לפתח אליו יתחבר המנוף. יש לשים לב שאין קווי חשמל, עצים ועוד דברים שיחצצו בדרך. כמו כן יש לוודא שיש היכן לחנות את המנוף בזמן העבודה.

צריך מנוף בכל מצב שבו הציוד שאותו נרצה להעלות לא ניתן להעברה דרך המעלית או חדר המדרגות בגלל גודל או שהמוצר שביר או בגודל/משקל חריגים שהמובילים לא יכולים להרים.
עם זאת, לקוחות רבים מעדיפים להזמין שירותי מנוף עבור חפצים קטנים יותר, למשל לצורך העברת דירה כדי שההעברה תהיה מהירה ובטוחה יותר.

 

בנוסף, הרבה קבלנים נעזרים בשירותי מנוף לצורך הרמת חומרי בנייה באתרי בנייה רבים. המנוף מקצר משמעותית את זמן העבודה והציוד מגיע בצורה חלקה ובטוחה לקומה הרצויה.

המנוף שלנו מגיע עד לקומה 22.

כאשר יוצרים קשר עם בעל המנוף יש לתאם את הכתובת וזמן ההגעה. במהלך השיחה יש לציין את מקום החנייה למנוף ודרך הגישה לחלון או הפתח.
ביום ההובלה על חברת ההובלה לרכז את כל הציוד ליד המנוף או ליד הפתח דרכו יתחבר המנוף, כמובן בהתאם להכנסת או הורדת הציוד. בזכות העבודה עם המנוף זמן המעבר יתקצר משמעותית וחשוב מכך, ההובלה תהיה בטוחה יותר.  

העקרונות החשובים ביותר הם – זמן ובטיחות.
בשימוש במנוף מתקצר משמעותית זמן ההובלה שכן אפשר להוריד חפצים רבים וכבדים בבת אחת מקום לחכות לצוות מובילים שיעלה וירד כמה פעמים עד להורדת כל הציוד.
חשוב לא פחות – הציוד מועבר בצורה בטוחה יותר מאשר במעלית או במדרגות. גם המובילים המקצועיים ביותר עלולים להפיל ולפגוע בסחורה – דבר שאפשר למנוע כאשר עובדים עם מנוף שמעלה ומוריד את החפצים בצורה מכנית.

מנוף שירותי הרמה

צור קשר

שלחו לנו הודעה

© כל הזכויות שמורות לשילת הרמות